BIZNES Zdrowie

Dołącz do programu „Voltaren MAX. Rozruszaj Stawy™” w Szczytnie!

Przyjdź na spotkanie z

Data publikacji: 2016-01-21
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Dołącz do programu „Voltaren MAX. Rozruszaj Stawy™” w Szczytnie!
Kategoria: Zdrowie, BIZNES

Przyjdź na spotkanie z fizjoterapeutą!

Dołącz do programu „Voltaren MAX. Rozruszaj Stawy™” w Szczytnie! Zdrowie, BIZNES - Przyjdź na spotkanie z fizjoterapeutą!

Już 28 stycznia w Szczytnie odbędzie się spotkanie ogólnopolskiego programu „Voltaren MAX. Rozruszaj Stawy™”. Powstał on z myślą o Seniorach, którzy chcą walczyć z uporczywym bólem stawów i nadal cieszyć się sprawnością ruchową. Bezpłatne spotkanie z fizjoterapeutami organizowane we współpracy z Uniwersytetem Trzeciego Wieku w Szczytnie ma na celu edukację, w jaki sposób walczyć z dolegliwościami stawowymi za pomocą żelu przeciwbólowego oraz aktywności ruchowej.

Już w styczniu w Szczytnie, w ramach programu „Voltaren MAX. Rozruszaj Stawy™” odbędzie się bezpłatne spotkanie edukacyjne dotyczące walki z bólem stawów. Zajęcia poprowadzone przez doświadczonych fizjoterapeutów pokażą uczestnikom, że wciąż mogą cieszyć się swobodą ruchu. Spotkania obejmować będą wykład prowadzony przez fizjoterapeutę dr Grażynę Brzuszkiewicz-Kuźmicką – Prezes Mazowieckiego Oddziału Polskiego Towarzystwa Fizjoterapii oraz Mazowieckiego Konsultanta Wojewódzkiego w dziedzinie Fizjoterapii. Podczas spotkania Uczestnicy poznają przyczyny bólu stawów oraz sposoby walki z tą dolegliwością. Następnie odbędą się proste zajęcia ruchowe, obejmujące naukę autorskiego zestawu „12 Ćwiczeń z Voltaren MAX”, opracowanego przez Polskie Towarzystwo Fizjoterapii. Na uczestników czekają także materiały edukacyjne, w tym – Voltaren MAX. Poradnik o Zdrowiu Stawów.

W ramach programu dostępne będą również bezpłatne, indywidualne porady fizjoterapeutów! Każdy senior będzie mógł bez kolejki zapisać się na darmową konsultację. Fizjoterapeuci przyjmować będą do godziny 17:00 w budynku Zespołu Szkół nr 2 w Szczytnie.

Jeżeli i Ty zmagasz się z codziennym bólem stawów i masz ukończone 60 lat, koniecznie przyłącz się do programu „Voltaren MAX. Rozruszaj Stawy™”. Nie musisz zabierać ze sobą maty do ćwiczeń. Wystarczy, że pojawisz się w wygodnym stroju sportowym w podanym poniżej terminie.

Zajęcia – wykład oraz ćwiczenia odbędą się:

A to już wiesz?  Herbaciane smaki wiosny

28 stycznia (czwartek) godz. 10:00

Zespół Szkół nr 2 w Szczytnie

ul. Polska 18

12-100 Szczytno

 

 

***

 

O programie „Voltaren MAX. Rozruszaj Stawy™”:

Z myślą o osobach cierpiących na uciążliwe bóle stawów, firma Novartis Poland, przy współpracy z Polskim Towarzystwem Fizjoterapii, stworzyła unikalny program „Voltaren MAX. Rozruszaj Stawy™”. Program już od roku 2013 w praktyczny sposób uczy, jak walczyć z  bólem stawów, a tym samym – wspiera Seniorów w poprawie komfortu ich życia. Program bazuje na dwóch filarach walki z bólem stawów: stosowanie  żelu przeciwbólowego oraz aktywność ruchową.

W ramach programu „Voltaren MAX. Rozruszaj Stawy™”, Seniorzy w całej Polsce mogą korzystać z autorskiego, opracowanego przez Polskie Towarzystwo Fizjoterapii zestawu „12 Ćwiczeń z Voltaren MAX” (również do pobrania ze strony internetowej www.rozruszajstawy.pl), a także wziąć udział w bezpłatnych spotkaniach ruchowych z fizjoterapeutami w wybranych miastach.

PL1412276050

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Dołącz do programu „Voltaren MAX. Rozruszaj Stawy™” w Szczytnie! Zdrowie, BIZNES - Przyjdź na spotkanie z fizjoterapeutą!
Hashtagi: #Zdrowie #BIZNES

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy