BIZNES Zdrowie

Nowe centra Medicover Stomatologia w Mławie, Ostródzie i Olsztynie

Data publikacji: 2021-01-21
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Nowe centra Medicover Stomatologia w Mławie, Ostródzie i Olsztynie
Kategoria: Zdrowie, BIZNES

Pięć nowych centrów stomatologicznych – o tyle z końcem 2020 r. powiększyła się Medicover Stomatologia. W ubiegłym miesiącu dołączyły do niej trzy olsztyńskie centra Kraina Zdrowego Uśmiechu oraz dwa w Ostródzie i Mławie, działające pod marką Centrum Uśmiechu.

Nowe centra Medicover Stomatologia w Mławie, Ostródzie i Olsztynie Zdrowie, BIZNES - Pięć nowych centrów stomatologicznych – o tyle z końcem 2020 r. powiększyła się Medicover Stomatologia. W ubiegłym miesiącu dołączyły do niej trzy olsztyńskie centra Kraina Zdrowego Uśmiechu oraz dwa w Ostródzie i Mławie, działające pod marką Centrum Uśmiechu.

Pandemia COVID-19 negatywnie wpłynęła na branżę stomatologiczną, jednak od II połowy 2020 r. zauważany jest istotny wzrost liczby wizyt dentystycznych. Wynika on nie tylko z konieczności leczenia dolegliwości bólowych po stronie wielu pacjentów, ale i ich rosnącej świadomości na temat wysokiego standardu higieny i bezpieczeństwa nowoczesnych placówek stomatologicznych. Mimo trudnej sytuacji w branży, Medicover Stomatologia konsekwentnie rozwija własny ekosystem stomatologiczny, kreując nowy standard usług dentystycznych w wielu miejscach na mapie Polski.

Tylko w grudniu do sieci dołączyło pięć centrów: dwa centra stomatologiczne w Mławie i Ostródzie (Centrum Uśmiechu) oraz trzy w Olsztynie (Kraina Zdrowego Uśmiechu). Gabinety oferują pełen zakres usług: od stomatologii zachowawczej i endodoncji, przez protetykę i ortodoncję, aż po implantologię oraz medycynę estetyczną. Dołączając do portfolio Medicover Stomatologia zyskują szansę umocnienia swej pozycji na rynku oraz sukcesywnego samodoskonalenia się, korzystając z know-how innowatora branży. Otrzymują taką możliwość, gdyż oprócz zachowania wysokiego standardu usług, podzielają ambicję Medicover do zmieniania dentystyki w Polsce. 

– Rozpoczynając współpracę z nowymi klinikami, zawsze bierzemy pod uwagę nie tylko profesjonalizm wykonywanych usług, ale także chęć rozwoju i wytyczania nowych szlaków w branży stomatologicznej. Partnerska współpraca z nowymi klinikami doskonale to odzwierciedla – mówi Wioletta Januszczyk, Dyrektor Zarządzająca Medicover Stomatologia.

– Kraina Zdrowego Uśmiechu to bardzo znana i ceniona marka dentystyczna w Olsztynie. Tworzy ją kilkunastu lekarzy, więc mamy bardzo bogaty wachlarz wiedzy i doświadczenia. Od lat leczymy zgodnie z filozofią kompleksowego podejścia do pacjenta, gdzie na różnym etapie leczenia trafia on pod opiekę ekspertów w danej dziedzinie. Bardzo cieszymy się, że na konkurencyjnym rynku stomatologii w naszym regionie Medicover dostrzegł nas i zdecydował się postawić na rozwój razem z nami. To duże wyróżnienie i motywacja do dalszej pracy – komentuje Marek Dornowski, pomysłodawca i współzałożyciel sieci placówek stomatologicznych Kraina Zdrowego Uśmiechu w Olsztynie.

– W oparciu o najnowszą wiedzę, wykorzystując nowoczesne metody leczenia, zapewniamy naszym pacjentom kompleksowe leczenie. Dbamy o to, aby zawsze czuli się oni bezpiecznie i jak najbardziej komfortowo.  Wyznawane przez nas wartości i sposoby działania wpisują się w kierunek obrany przez Medicover Stomatologia, co daje nam dodatkową radość i pozwala bardzo optymistycznie oceniać perspektywy rozwoju klinik i umacniania ich pozytywnego wizerunku w oczach coraz bardziej wymagających, dbających o swoje zdrowie pacjentów – dodaje lek. stom. Anna Goszczycka, założycielka kliniki Centrum Uśmiechu z oddziałami w Mławie i Ostródzie.

Medicover Stomatologia równolegle do akwizycji stawia na rozwój własnych centrów stomatologicznych, które w założeniu wymykają się standardowym definicjom tego typu obiektów. Przykładem jest inaugurowane w listopadzie 2020 r. centrum stomatologiczne przy Placu Konstytucji w Warszawie. Miejsce to zapewnia pacjentom holistyczne podejście,  innowacyjne, autorskie programy leczenia koordynowane przez wysokiej klasy specjalistów, ale nie tylko. Kultową, prestiżową lokalizację dopełnia wysmakowana aranżacja wnętrza autorstwa biura architektonicznego Piotrowscy Design. Przestrzeń utrzymana jest w eleganckim stylu art déco, co potęguje pozytywne doznania pacjentów, którzy w oczekiwaniu na zabieg, mają szansę na relaks w klimatycznej atmosferze.

– Rozwój naszej sieci jest wynikiem konsekwencji w realizowaniu strategii, w której to pacjenci
są zawsze w centrum uwagi. Chcemy, aby wspólnym mianownikiem dla wszystkich naszych pacjentów, we wszystkich lokalizacjach, był wysoki poziom usług dentystycznych, zarówno w wymiarze stricte medycznym, jak i w wymiarze pozytywnego „doświadczenia” pacjenta. Jesteśmy przekonani, że obrany przez nas kierunek na trwałe zmieni dotychczasowe postrzeganie dentystyki w naszym kraju – podsumowuje Wioletta Januszczyk, Dyrektor Zarządzająca Medicover Stomatologia.

 

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Nowe centra Medicover Stomatologia w Mławie, Ostródzie i Olsztynie Zdrowie, BIZNES - Pięć nowych centrów stomatologicznych – o tyle z końcem 2020 r. powiększyła się Medicover Stomatologia. W ubiegłym miesiącu dołączyły do niej trzy olsztyńskie centra Kraina Zdrowego Uśmiechu oraz dwa w Ostródzie i Mławie, działające pod marką Centrum Uśmiechu.
Hashtagi: #Zdrowie #BIZNES

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #BIZNES   #zdrowie