BIZNES Zdrowie

SUPER PRZYJEMNOŚCI DLA SUPER KOBIET

Według badań CBOS z 2017 roku 87% Polaków przyznało, że przywiązuje dużą wagę do swojego wyglądu, przy czym dla 93% kobiet jest to sprawa ważniejsza niż dla mężczyzn

Data publikacji: 2018-08-30
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: SUPER PRZYJEMNOŚCI DLA SUPER KOBIET
Kategoria: Zdrowie, BIZNES

Według badań CBOS z 2017 roku 87% Polaków przyznało, że przywiązuje dużą wagę do swojego wyglądu, przy czym dla 93% kobiet jest to sprawa ważniejsza niż dla mężczyzn .

SUPER PRZYJEMNOŚCI DLA SUPER KOBIET Zdrowie, BIZNES - Według badań CBOS z 2017 roku 87% Polaków przyznało, że przywiązuje dużą wagę do swojego wyglądu, przy czym dla 93% kobiet jest to sprawa ważniejsza niż dla mężczyzn .

Z myślą o kobietach Super Prezenty stworzyły najnowszy zestaw podarunkowy Super Przyjemności, w którym do wyboru oferuje aż 28 form relaksu w spa, poprawiających zarówno wygląd, jak i samopoczucie.

Przeważająca większość Polaków (70%) sądzi, że dbałość o wygląd wpływa na osiąganie sukcesu w życiu. Dodatkowo coraz więcej osób w Polsce jest zadowolonych ze swojego wyglądu (77%), a jednocześnie prawie połowa (47%) chciałoby coś zmienić w swoim wyglądzie, przy czym aż 54% stanowią kobiety. Wizyta w salonie urody, podczas której zażyjemy przyjemności dla ciała i ducha, a profesjonaliści zadbają o nasz wygląd, będzie do tego idealną okazją.

– Nasz najnowszy pakiet Super Przyjemności skierowaliśmy przede wszystkim do kobiet, które, jak pokazują badania, przywiązują dużą wagę do wyglądu. Dlatego przygotowaliśmy dla nich zestaw, w którym do wyboru jest 28 różnorodnych masaży i zabiegów na twarz czy stopy i dłonie, by każda z pań mogła sama lub z przyjaciółką przeżyć chwilę rozkoszy i relaksu, zapominając o bieżących problemach. Ogromną zaletą pakietu jest możliwość wyboru konkretnej lokalizacji i usługi już po zakupie. Nie musimy decydować się od razu, na wykorzystanie pakietu każda z pań ma na to 12 miesięcy – mówi Agnieszka Wrońska, marketing manager Super Prezentów.

W pakiecie Super Przyjemności znajdziemy różne rodzaje zabiegów, m.in. tajski masaż z olejkiem kokosowym, balijski czy lomi lomi, a także mikrodermabrazję czy kompleksowe mini-spa lub fish spa. Wewnątrz niewielkiego pudełka, przypominającego opakowanie na płytę CD, znajduje się książeczka z opisami wszystkich rodzajów przyjemności, jakie dostępne są w zestawie wraz z instrukcją, jak zapisać się na zabieg oraz wykorzystać kupon. Pakiet dostępny jest w sieci marketów Carrefour i salonach Empik na terenie całego kraju oraz na stronie superprezenty.pl, gdzie można zamówić go online w wersji elektronicznej i otrzymać niemal natychmiast na skrzynkę e-mailową lub w wersji papierowej z dostawą kurierem, pocztą bądź do paczkomatu gratis.

A to już wiesz?  Zadbaj o koncentrację alergika w szkole

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
SUPER PRZYJEMNOŚCI DLA SUPER KOBIET Zdrowie, BIZNES - Według badań CBOS z 2017 roku 87% Polaków przyznało, że przywiązuje dużą wagę do swojego wyglądu, przy czym dla 93% kobiet jest to sprawa ważniejsza niż dla mężczyzn .
Hashtagi: #Zdrowie #BIZNES

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy