BIZNES Zdrowie

Tata i botox, czyli mężczyzna bez zmarszczek

Kiedyś do higieny wystarczały im woda i mydło, a twarz i tak zachowywała młodzieńczą witalność. Teraz panowie wiedzą, że kremy, peelingi, maseczki i medycyna estetyczna nie są tylko dla

Data publikacji: 2014-03-18
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Tata i botox, czyli mężczyzna bez zmarszczek
Kategoria: Zdrowie, BIZNES

Kiedyś do higieny wystarczały im woda i mydło, a twarz i tak zachowywała młodzieńczą witalność. Teraz panowie wiedzą, że kremy, peelingi, maseczki i medycyna estetyczna nie są tylko dla celebrytów.

Tata i botox, czyli mężczyzna bez zmarszczek Zdrowie, BIZNES - Kiedyś do higieny wystarczały im woda i mydło, a twarz i tak zachowywała młodzieńczą witalność. Teraz panowie wiedzą, że kremy, peelingi, maseczki i medycyna estetyczna nie są tylko dla celebrytów.

Kiedyś do higieny wystarczały im woda i mydło, a twarz i tak zachowywała młodzieńczą witalność. Teraz panowie wiedzą, że kremy, peelingi, maseczki i medycyna estetyczna nie są tylko dla celebrytów. Zwłaszcza, że bez nich czas i stres mogą namalować się groźnym i zmęczonym wyrazem twarzy.

 

– Pierwsze objawy starzenia u mężczyzn występują około 30 roku życia. Skóra panów jest zdecydowanie grubsza i bardziej natłuszczona niż skóra kobiet. Ale bez właściwej pielęgnacji, kiedy zmarszczki się już pojawiają, są mocniej zarysowane i bardziej widoczne – wyjaśnia Małgorzata Warchoł, lekarz medycyny estetycznej i stomatolog z kliniki Arte Clinic w Gliwicach.

Oznaki stresu, zmęczenia, starzenia się panowie coraz chętniej eliminują zabiegami z toksyny botulinowej, które pozwalają nie tylko spłycić np. zmarszczki czołowe poprzeczne, ale też poprawić asymetrię twarzy, wyeliminować niepożądane anomalie bródkowe czy opadające kąciki ust.

– W przypadku mężczyzn pamiętamy zawsze, że zmarszczki są naturalnie wpisane w męski wygląd i dodają mu charakteru. Najbardziej pożądany efekt zabiegu z botoxem to świeża, zrelaksowana twarz – mówi dr Warchoł.

 

Toksynę botulinową stosujemy również w leczeniu nadpotliwości. To bardzo istotna właściwość botoxu dla mężczyzn, w których świecie pewny uścisk dłoni odgrywa ważną rolę. Botox pozwala pokonać kompleksy związane z problemem mokrych dłoni.

 

 

Toksyna botulinowa

Toksyna botulinowa to nic innego jak naturalne, oczyszczone białko. Rozluźnia mięśnie mimiczne

twarzy, przez co wygładza skórę i eliminuje zmarszczki. Pełny efekt terapeutyczny widoczny jest

zazwyczaj po około tygodniu. Dla jego utrzymania potrzebna jest systematyczność. Zabieg

A to już wiesz?  LUX MED otwiera Poradnię Leczenia Marihuaną Medyczną

powtarzamy co 6 do 8. miesięcy, jednak nie częściej niż co kwartał.

Skorzystanie z właściwości botoxu jest dość wygodne. Zabiegi nie wymagają od pacjenta

przygotowania i nie pozostawiają widocznych efektów na jego twarzy po wyjściu z gabinetu.

Dlatego po wizycie panowie mogą spokojnie wrócić do swoich obowiązków zawodowych lub

towarzyskich.

Muszą jednak zastosować się do kilku zaleceń: dzień po zabiegu unikać alkoholu, a w kolejne dwa

dni nie planować podróży samolotem.

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Tata i botox, czyli mężczyzna bez zmarszczek Zdrowie, BIZNES - Kiedyś do higieny wystarczały im woda i mydło, a twarz i tak zachowywała młodzieńczą witalność. Teraz panowie wiedzą, że kremy, peelingi, maseczki i medycyna estetyczna nie są tylko dla celebrytów.
Hashtagi: #Zdrowie #BIZNES

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy