BIZNES Zdrowie

Nowe inwestycje: Normobaria

Data publikacji: 2020-03-30
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Nowe inwestycje: Normobaria
Kategoria: Zdrowie, BIZNES

Źródło: portal Businessman Today. Wywiadu udziela pan Krzysztof Polasik-Lipiński, prezes grupy Ekonstal

Nowe inwestycje: Normobaria Zdrowie, BIZNES - Źródło: portal Businessman Today. Wywiadu udziela pan Krzysztof Polasik-Lipiński, prezes grupy Ekonstal

Źródło: portal Businessman Today.  Wywiadu udziela pan Krzysztof Polasik-Lipiński, prezes grupy Ekonstal.

 

Wygląda na to, że zainteresowanie komorami normobarycznymi jako inwestycją biznesową stare rośnie. Otwierają się kolejne komory, jest coraz większe zainteresowanie także konsumentów. Jak Pan myśli z czego to wynika?

 

Myślę, że świadomość społeczeństwa dotycząca zdrowia stale się zwiększa. Ludzie żyją coraz dłużej i szukają sposobów na zapewnienie sobie jak najlepszej jakości życia. W ten sposób rośnie także świadomość efektów korzystania z normobarii i przebywania w komorze, coraz więcej ludzi jest w stanie i jest gotowa wydawać pieniądze na takie usługi. Warunki, w których dzisiaj żyjemy, pozostawiają wiele do życzenia. Zanieczyszczone powietrze i zaburzony stosunek ilości tlenu, dwutlenku węgla, azotu i wodoru w powietrzu mają ogromne znaczenie dla naszego zdrowia, mimo że na co dzień tego nie odczuwamy. Terapia tlenowa w naszych komorach niesie za sobą wachlarz korzyści dzięki możliwości dotleniania organizmu na poziomie komórkowym, a już dwugodzinna sesja terapeutyczna w takich warunkach może być zbawienna dla zdrowia.

 

Dla kogo zakup komory normobarycznej może się okazać najlepszą inwestycją?

 

Na dzień dzisiejszy na komory normobaryczne decydują się głównie inwestorzy którzy zajmują się różnymi biznesami i szukają dróg dywersyfikacji swoich dochodów, stworzenia kolejnego segmentu biznesu na którym oprą dalszy rozwój swoich przedsięwzięć. Jednak naszym zdaniem komora normobaryczna jest szczególnie dobrym uzupełnieniem oferty takich przedsięwzięć jak hotele, spa, baseny, pływalnie, centra sportowe sanatoria. Dla ludzi przebywających w hotelach na wypoczynku sesja w komorze byłaby świetną dodatkową atrakcją, a do tego jeszcze zdrową! Centra sportowe i rehabilitacyjne też mogłyby o takiej inwestycji pomyśleć. Komora normobaryczna regeneruje nasz organizm i jest idealną opcją dla sportowców i ludzi, którzy cierpią na różnorakie choroby.

 

Czy komora normobaryczna może działać jako oddzielny biznes, czy raczej nad jej zakupem powinni się zastanawiać przedsiębiorcy, dla których byłby to dodatek dla już prowadzonego biznesu?

 

Jak już wspomniałem na tą działalność decydują się doświadczeni przedsiębiorcy, którzy sprawdzili się wcześniej w innych gałęziach biznesu. Wydaje się jednak, że osoby z doświadczeniem zawodowym w takich branżach jak hotelarstwo, rehabilitacja, sport, kosmetologia, medycyna, którym udało się odłożyć pewien kapitał mogą śmiało spróbować swoich sił. Trzeba mieć pomysł, chęci i pozytywną energię do zarażania ludzi zdrowiem!

 

Skąd pomysł na produkcję komór normobarycznych także do użytku prywatnego? Czy jest wiele takich zamówień?

 

Mamy coraz więcej zapytań od osób świadomych działania komory nomobarycznej, które chciałyby korzystać z dobrodziejstw tej terapii w każdej wolnej chwili bez konieczności opuszczenia miejsca zamieszkania. Oczywiście tego typu urządzenie musi być mniejsze i tańsze niż standardowa komora przeznaczona do prowadzenia działalności gospodarczej. W tej chwili dopracowujemy szczegóły techniczne tego projektu. Wierzę, że powinniśmy być gotowi w II połowie tego roku, ale już mamy sporo zapytań i myślimy, że w 2020 roku to będzie rozwijająca się gałąź tego biznesu.

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Nowe inwestycje: Normobaria Zdrowie, BIZNES - Źródło: portal Businessman Today. Wywiadu udziela pan Krzysztof Polasik-Lipiński, prezes grupy Ekonstal
Hashtagi: #Zdrowie #BIZNES

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #BIZNES   #zdrowie