BIZNES Zdrowie

Bezpłatne Dni Trychologiczne w Renew Clinic

Data publikacji: 2016-12-09
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Bezpłatne Dni Trychologiczne w Renew Clinic
Kategoria: Zdrowie, BIZNES

Jak przeciwdziałać wypadaniu włosów? Co zrobić, by poprawić stan skóry głowy? I wreszcie: jak zadbać o siebie, by w przyszłości uniknąć problemów z włosami?

Bezpłatne Dni Trychologiczne w Renew Clinic Zdrowie, BIZNES - Jak przeciwdziałać wypadaniu włosów? Co zrobić, by poprawić stan skóry głowy? I wreszcie: jak zadbać o siebie, by w przyszłości uniknąć problemów z włosami?

Jak przeciwdziałać wypadaniu włosów? Co zrobić, by poprawić stan skóry głowy? I wreszcie: jak zadbać o siebie, by w przyszłości uniknąć problemów z włosami? Odpowiedzi na te i inne pytania będzie można uzyskać podczas Dni Trychologicznych w Renew Clinic. Ich start zaplanowano na 12. grudnia.

 

Przyczyny problemów z włosami mogą być różne. Ich wypadanie bywa spowodowane zarówno stresem, niewłaściwą dietą, jak i różnymi chorobami. Kluczem do wyboru odpowiedniej metody leczenia jest zatem właściwa diagnoza i znalezienie przyczyny problemu.

 

Do postawienia diagnozy niezbędna jest wizyta u trychologa – specjalisty zajmującego się rozpoznawaniem schorzeń skóry głowy. A najbliższą okazją do tego będą zaplanowane na 12-15. grudnia bezpłatne Dni Trychologiczne w Renew Clinic:

 

– W ramach akcji pacjenci mogą za darmo skonsultować się ze specjalistą, który pomoże zdiagnozować problem z włosami oraz zaproponuje najbardziej odpowiednią formę leczenia – wyjaśnia Bogumiła Redlarska, kosmetolog z Renew Clinic specjalizująca się właśnie w trychologii.

 

Oprócz tego każdy, kto zdecyduje się w tych dniach na wizytę w Renew Clinic, będzie mógł poddać się bezpłatnemu badaniu skóry głowy za pomocą mikrokamery. Wybór kuracji możliwy bowiem będzie dopiero po dokonaniu dokładnej analizy i określeniu przyczyn występowania schorzenia.

 

A te mogą być różne. Do najczęściej występujących chorób zalicza się m. in. łupież, łuszczycę, wypadanie włosów, łysienie, łojotokowe zapalenie skóry głowy, przetłuszczającą się skórę głowy oraz podrażnienia skóry głowy.

 

– Metoda leczenia każdorazowo musi zatem być dobierana indywidualnie. Jednocześnie trudno też liczyć na to, że pomogą nam dostępne w sklepach uniwersalne preparaty mające na celu ograniczenie wypadania włosów – dodaje Bogumiła Redlarska.

 

Zamiast tego należy poddać się profesjonalnej kuracji, która, w zależności od przyczyn schorzenia, może obejmować mezoterapię skóry głowy lub zabiegi z wykorzystaniem pozyskiwanego z krwi pacjenta osocza bogatopłytkowego. Jako uzupełnienie stosuje się zaś kurację domową przy użyciu właściwie dobranych dermokosmetyków.

 

– Dopiero tak kompleksowe działanie ma szansę powodzenia i wyeliminowania problemów z wypadaniem włosów raz na zawsze – podkreśla przedstawicielka Renew Clinic.

 

Z uwagi na indywidualne podejście do każdego pacjenta, ilość wolnych miejsc podczas Dni Trychologicznych jest ograniczona. Niezbędne są też wcześniejsze zapisy pod nr. tel. 606 200 193.

 

Bezpłatne Dni Trychologiczne w Renew Clinic:

12-15 grudnia 2016 r. w godz. 12:00-16:00

Białystok, ul. Gajowa 29

Zapisy pod nr. tel.: 606 200 193

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Bezpłatne Dni Trychologiczne w Renew Clinic Zdrowie, BIZNES - Jak przeciwdziałać wypadaniu włosów? Co zrobić, by poprawić stan skóry głowy? I wreszcie: jak zadbać o siebie, by w przyszłości uniknąć problemów z włosami?
Hashtagi: #Zdrowie #BIZNES

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #BIZNES   #Farmacja