Polska Zakażenie

Poznań – Świadomie zarażał wirusem HIV?

8 lat więzienia grozi mężczyźnie zakażonemu wirusem HIV, który ukrywał ten fakt i utrzymywał kontakty seksualne, narażając partnerów na zarażenie. Mężczyzna zatrzymany przez poznańską policję

8 lat więzienia grozi mężczyźnie zakażonemu wirusem HIV, który ukrywał ten fakt i utrzymywał kontakty seksualne, narażając partnerów na zarażenie.

Mężczyzna zatrzymany przez poznańską policję był zarażony wirusem HIV i miał ukrywać swoją chorobę przed partnerami seksualnymi.

Oficerowie wydziału kryminalnego KWP w Poznaniu kilka tygodni temu dowiedzieli się, że niespełna trzydziestoletni mieszkaniec Poznania może utrzymywać liczne kontakty seksualne. Szokującą informacją było to, że jest on nosicielem HIV i świadomie naraża na niebezpieczeństwo swoich znajomych.

Śledczy, którzy zajmują się sprawą, zabezpieczyli w mieszkaniu zatrzymanego kilka komputerów. Chcą sprawdzić i zweryfikować pojawiające się podejrzenia, że mężczyzna mógł nagrywać swoich partnerów w intymnych sytuacjach. Policjanci ustalą także, czy nawiązywał znajomości z przyszłymi partnerami przez Internet.

Zatrzymanemu Arkadiuszowi J. przedstawiono zarzuty narażenia 2 osób na niebezpieczeństwo zarażenia wirusem HIV za co grozi mu kara do 3 lat więzienia.

hastagi na stronie:

#badania HIV poznań #hiv poznań #badania na hiv poznań #hiv w poznaniu

A to już wiesz?  Mantenere i legami con l'Europa nel campo della S&T

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy