BIZNES Zdrowie

Soczewki relaksacyjne Nulux Active – komfortowa akomodacja

Soczewki relaksacyjne Nulux Active – komfortowa akomodacja
Hoya Lens Poland to wiodący producent najwyższej jakości organicznych soczewek okularowych opartych na zaawansowanych technologiach

Data publikacji: 2018-01-06
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Soczewki relaksacyjne Nulux Active – komfortowa akomodacja
Kategoria: Zdrowie, BIZNES

Hoya Lens Poland to wiodący producent najwyższej jakości organicznych soczewek okularowych opartych na zaawansowanych technologiach optycznych.

Soczewki relaksacyjne Nulux Active – komfortowa akomodacja Zdrowie, BIZNES - Hoya Lens Poland to wiodący producent najwyższej jakości organicznych soczewek okularowych opartych na zaawansowanych technologiach optycznych.

 

 

Hoya Lens Poland to wiodący producent najwyższej jakości organicznych soczewek okularowych opartych na zaawansowanych technologiach optycznych. Z myślą o osobach narażonych na nadmierne obciążania układu wzrokowego związane z długotrwałą pracą z komputerem lub innymi pracami wymagającymi skupienia wzroku na określonym punkcie stworzyliśmy soczewki okularowe Nulux Active.

Nulux Active to soczewki relaksacyjne, które umożliwiają ostre widzenie na każdą odległość i we wszystkich kierunkach, chronią oczy przed zmęczeniem i pozwalają użytkownikom na dłuższą i bardziej efektywną pracę. Godziny spędzone przed monitorami laptopów, tabletów, smartfonów, systemów GPS oraz innych urządzeń elektronicznych obecnych w codziennym życiu mogą powodować zmęczenie i pieczenie oczu pojawiające się pod koniec dnia. Jest to efekt nadmiernego obciążenia mechanizmu akomodacji, skutkujący znacznym ograniczeniem zdolności dostosowywania się do oglądania przedmiotów znajdujących się w różnych odległościach.

Soczewki Nulux Active charakteryzują się wertykalnie sferyczną konstrukcją zapewniającą wyjątkowy komfort użytkowania i ostre widzenie. Praktycznie nieuchwytna dla użytkownika, funkcjonalna strefa wsparcia akomodacji narasta stopniowo poniżej środkowej części soczewki z korekcją do dali, w kierunku dolnej części soczewki aż do wartości +0,53D lub +0,88D. Oko korzysta z funkcjonalnego wsparcia akomodacji w bliży i odległościach pośrednich. Dzięki poziomej i pionowej asymetrii oraz asferyzacji, uzyskiwanej oddzielnie dla prawego i lewego oka, konstrukcja zapewnia prawidłowo korespondujące obrazy siatkówkowe. Gwarantuje to komfortowe widzenie obuoczne we wszystkich kierunkach, jak również stabilną percepcję obrazu i głębię ostrości.

Soczewki Nulux Active są dostępne w dwóch wersjach różniących się wartością wsparcia akomodacji: +0,53D i +0,88D. Pierwsza polecana jest dla osób w wieku od 20 lat wzwyż, podczas gdy druga przeznaczona jest dla osób w wieku ok. 35 lat.

A to już wiesz?  Zwyczajnie Aktywni zawodowo, mimo aktywnej choroby

 

Firma: Hoya Lens Poland

Produkt: Soczewki relaksacyjne Nulux Active

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Soczewki relaksacyjne Nulux Active – komfortowa akomodacja Zdrowie, BIZNES - Hoya Lens Poland to wiodący producent najwyższej jakości organicznych soczewek okularowych opartych na zaawansowanych technologiach optycznych.
Hashtagi: #Zdrowie #BIZNES

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy